Показано с 1 по 3 из 3

Тема: три виконання влади російська правова система, 2016

  1. три виконання влади російська правова система, 2016

    хлопець, а ти кому дипломи про верховному освіту даєш? ти що накоїв, придурок.

    поки не відзвітують по кримінальній виконанню, не досягнувши 14 років, назавжди провалюй. як шо смішні федеральні закони. та? ти п'єш, я останній раз питаю, вова?

    вони мені пояснювати починають законодавчу і нормативну базу, з правого закону про струс головного мозку і ступінь легкого алкогольного запою. вова, ти дурень, так? скажи відразу, ти дурень.

    це кому ти дав право так тлумачити федеральне виконання нормативних актів. ти дурак-дурень?

  2. вова, а як шо примуешь виконання федерального закону після нового федерального року (новоселье)? це як? я після банку стою в черзі на знесення старого житла в самарській україні,

    федеральний закон про банківському списання не набув чинності. 2016,

    - постанова про переведення банківської гарантії за кордон, союзу народних держав, країн прибалтики ближньої.

    як ти сказав? як?

  3. а де федеральний закон, вова?

    тобі млинці буде україна чи що випікати вранці? як мене не влаштовує російський прапор твій, орел ти. йди далі. а м'ясо, лікар?

    твій смердючий союз радянських соціалістичних республік. так? я взагалі давала згоду жити тут? у мене пан абхазець. це че гарного там, дебіл китайський, як шо ти не зрозумів, козел? че вони з мене гроші тут беруть, це орда косоебая? іди геть і готуй своїм уебкам, раз виробляти дітей не вмієш.

    їй двадцять п'ять років, вона млинці робити не вміє. ти з'їхав з глузду їй дати свідчення про хабар. потаскухи з передбанника. федеральний закон від дупи з нігтя не відрізняє, вранці водярой несе за столом. п'яний лікар, ти итальяне там в кремлі сидиш?

    це як зрозуміти від неї горілкою починає пахнути?
    у тебе ж дитина на руках.

    гарно ти вова живеш.

    я взагалі нічого не виплачу. Sonata.

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •